OSGB Firmaları

 

OSGB firmaları

 Günümüzde OSGB firmalarının sayısı giderek çoğalmaktadır. Nitekim Türkiye genelinde ‘yüksek risk grubu’ çatısı altında çalışmalarına devam eden işletmelerin sayısı çoğalırken, bu alana karşı bilgi ve donanım sahibi olan kitlelerin bir kurumsal kimlik oluşturması sağlanıyor. Peki, OSGB çatısı altında firmaların ne tür avantajları mevcut?

       1.       İşletmenizde çalışan personellerin herhangi bir meslek hastalığına kapılması önlenir.

2.       İşletmede yer alan risk bölgelerinin en minimal seviyeye düşürülmesi amaçlanır.

3.       Bölgede ki personellerin herhangi bir şekilde kazadan sonra zarar bakımından en düşük seviyede sıyrılması amaçlanır.

4.       Hem iş güvenliği uzmanı, hem de hekim kontrolü altında olarak her aşamada risk oranını düşürebilirsiniz.

 

Bu sebeple OSGB firmalarının sayısı günden güne artmakta ve işletme sahipleri de bu alanda yatırımlar yapmaktan çekinmemektedir. Devlet mevzuatı gereği yüksek risk grubu bulunan işletmelerin mutlaka işyeri hekimliği veya iş güvenliği uzmanı ile çalışması şart koşulmaktadır.

En kaliteli OSGB firmaları

 OSGB firmalarında çıtamızı her geçen gün yukarı seviyelere çeken ekibimiz, bu kapsamda kullanıcılarına memnun edici gelişmeleri sunmaktan geri kalmıyor. Siz de hemen tüm merak ettiğiniz sorulara cevap bulmak ve ekibimizin gözetimi altında yer almak adına kontağa geçebilirsiniz. Her geçen gün çok daha fazla kullanıcı için sunduğumuz bu üst düzey hizmetler sayesinde işletmelerde yaşanan kaza risklerini en aza indiriyoruz. OSGB firmalarımıza sorularınızı yöneltmek ve cevap almak adına hemen iletişime geçin.