Ortak Sağlık Güvenlik Birimi

 

Ortak Sağlık Güvenlik Birimi

 Ortak Sağlık Güvenlik Birimi(OSGB), işletmelerin risk gruplarını düşürmek ve personel / işçi sağlığını koruyabilmek açısından kurulmuş sivil bir teşkilattır. Hem devlete bağlı, hem de şahıs kuruluşları olarak birçok firmanın bu alanda gelişmiş personel kitlesine sahip olduğu bilinmektedir. OSGB kapsamı altında hizmet alabileceğiniz çeşitler;

       1.       İşyeri hekimliği. Bu sayede işyerinde ki herhangi bir kaza, meslek hastalığı veya benzeri durumlarda ilk müdahale yapılır ve can kaybının önüne geçilir.

2.       İş güvenliği uzmanı! Bölgede ki tehlikeli alanları keşfeder ve doğru dokunuşlarla risk ortamını denetler. Bu sayede beklenmedik bir kaza durumunun önüne geçilir.

 

Ortak Sağlık Güvenlik Birimikapsamında kaliteli bir firma ile çalışmak ve aynı zamanda işletmenizi koruma altında tutabilmek için hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ortak Sağlık Güvenlik Biriminin Avantajları

 Ortak Sağlık Güvenlik Biriminin sunacağı avantajları yoğun bir şekilde araştıran işletme sahipleri, bu kapsamda aldıkları bilgiler neticesinde işletmelerini korunaklı bir hale dönüştürmeyi amaçlıyorlar. Buna istinaden işletmenizde çok fazla personel çalışıyorsa ve risk grubu teşkil eden bir üretim tesisine sahipseniz, bu durumda mutlaka personelinizin can ve mal kaybını önlemelisiniz. Böylelikle hem başınız ağrımayacak, hem de personellerinizin sağlığını önemseyen bir imaj çizebileceksiniz. Ayrıca devlet tarafından zorunlu kılınmış olan Ortak Sağlık Güvenlik Birimi, sizlerin işletmelerini kurumsallık çatısı altında yükseltmenize de büyük ölçüde yardımcı oluyor.