İşyeri Hekimliği

 İşyeri hekimliği

 İşyeri hekimliği, işyerinde birçok personelin çalışması ve ‘risk grubu’ altında yer alan bir işletmeyi koruma altında tutabilmek adına sunulan bir hizmet grubudur. Örneğin bir şantiye yerine sahipsiniz ve yüzlerce personeliniz çalışıyor. Bir anda beklenmedik şekilde personelinizin aşağıya düşmesi gibi durumlarda acilen müdahale yapılmasına ve can kaybı yaşanmadan durumların atlatılmasına olanak tanınmaktadır.

 Bu kapsamda ise artık devletin zoraki kıldığı işyeri hekimliği prosedürü, risk grubu altında yüksek olan işletmelerin mutlak suretle barındırması gereken bir hizmet anlayışı olarak öne çıkıyor. Teknik ekibimiz, işletmelerinizi tamamen koruma altında tutmak ve güven ortamı yaratmak adına telefonun diğer ucunda sizleri bekliyor! 

İşyeri hekimliği ile işletmenizi daha fazla kurumsallaştırın.

 Daha kurumsal bir görüntü yaratmak, personellerinize değer vermek ve beklenmedik kazaların anında önüne geçebilmek adına işyeri hekimliği hizmetlerini gözden geçirmenizi önermekteyiz. Bu sayede herhangi bir sorun yaşanmadan var olan kaza ve benzeri durumların önüne geçilebilmektedir. Olası bir kaza durumuna karşı yapılan ilk müdahaleler sayesinde hastanın en minimal hasarlarla bu durumdan kurtulabilmesi amaçlanıyor.

 Yüksek oranda bir risk grubu barındıran işletmeye sahipseniz, devlet tarafından zorunlu olarak gösterilen işyeri hekimliği hizmetlerinden faydalanmasınız. İşletmelerinizin değerini ve önemini daha fazla arttırabilmeyi sağlayan bu husus, aynı zamanda risk analizini daha düşük çıtaya indirmenize de olanak tanımaktadır. Artık işletmeleriniz ne kadar riskli olsa da, personelleriniz her daim koruma altında oluyor.