İş Güvenliği

 İş Güvenliği

 Şantiye alanları, tehlikeli atık / gaz / diğer sıvıların bulunduğu alanlar, gemiciler ve diğer tehlike arz eden meslek grupları için iş güvenliği ilk sıradadır. Bu kapsamda çalışma alanlarında yer alan uzmanlar, bölgenin çok daha korunaklı ve tehlike arz etmeyen alanlara dönüşebilmesi kapsamında çalışmalarını sunabilmektedir.

 Bu sayede tüm personeller koruma altında olur ve beklenmedik kaza gibi durumların anında önüne geçilir. Türkiye’de devlet tarafından zorunlu kılınmış olan bu yasa ile beraber iş güvenliği doğrudan işletmelerde arttırılmaktadır. İşletmelerde yaşanan kazalar çoğu zaman işletme sahiplerinin büyük ölçüde problemler yaşamasına neden oluyor. Can kaybına kadar giden bu durumları engellemek açısından en önemli faktör iş güvenliği alanında bilgi sahibi olan firmalar ile çalışmak!

 İş güvenliğini %100 koruma altında tutuyoruz.

 Teknik ekibimizin alanında ki bilgisi sayesinde işletmelerinizde ki kaza ihtimalini tamamen ortadan kaldırmak sizlerin elinde. Hemen iletişime geçerek iş güvenliği ile alakalı üst seviye bir hizmeti elde edebilirsiniz. İşletmelerde ki kaza oranlarının hızla yükselmesi, devletin bu konuda yaptırımlar uygulaması ile beraber çok daha rahat ve güvenli çalışma alanlarının oluşturulmasına neden oldu.

 Bu sayede tüm işçiler alanında bilgi sahibi olan iş güvenliği uzmanları ve hekimler tarafından kontrol altında tutulur. Beklenmedik bir kaza veya yaralanma gibi durumlarda hemen devreye giren yetki sahipleri, bu durumun en kısa sürede düzeltilmesini sağlayacaktır. Gerekli mevzuatları yerine getirebilmek için işletmelerinizin risk grubunu gözden geçirmelisiniz.